SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier; 48 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Sajdak
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Katedra na Wawelu - widok od ulicy Kanoniczej
akwarela, papier, 35 x 29 cm, sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Hala Gąsienicowa Zielone Stawki
akwarela, papier, 38,5 x 29 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak na odwrocie autorski opis tatry Hala... oraz podpis Henryk Sajdak 1976
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Gmach Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
sygn. p.d.
akwarela, papier
29x38 (w świetle passe-partout )
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
55 x 44 cm;
sygn. p. d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier; 29,5 x 39,3 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier; 19,5 x 24,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, kredka, papier, 38 x 28,5 cm,
sygn. p.d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, kredka, papier, 37,7 x 27,5 cm,
sygn. p.d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, kredka, papier, 38,5 x 27,5 cm,
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Wawel od strony ul. Kanoniczej
Akwarela, kredka, papier, 37,5 x 27,7 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier, 44 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 32,3 x 47,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. l.d.: H.Sajdak
Na odwrocie na tekturze napis: Kraków / Sukiennice oraz nr 34
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
44 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)