GNATOWSKI Jerzy (1928 Łomża - 2012 Kazimierz Dolny)
Olej, płótno; 61 x 51 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 40 x 52 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 82
PEJZAŻ Z POCHMURNYM NIEBEM, 1982
Olej, płótno; 41 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 1982
Olej, płótno, 50 x 61,5 cm
Olej, płótno, 50 x 40,5 cm
Olej, płótno, 40,5 x 50 cm
Olej, deska; 30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski `69.
Olej, płótno, 55 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 1974
KAMIENIOŁOM POD KAZIMIERZEM, 1994
olej na płótnie, 65 x 81 cm,
sygnowany l.d. "Jerzy Gnatowski 1994"
olej na płótnie, 24 x 18 cm, sygnowany l.d. "Jerzy Gnatowski 1993"
olej na płótnie, 65 x 81 cm,
olej na płótnie, 54 x 65 cm, sygnowany l.d. "Jerzy Gnatowski 1994"
Widok z rynku w Kazimierzu na Farę
olej, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Jerzy Gnatowski 1991
Olej, deska, 30 x 40,5 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Gnatowski 76
Akwarela, papier; 24,5 x 21 cm
Sygnowany p. d.: Jerzy Gnatowski
olej na płótnie
38 x 46,5 cm
Olej, płótno; 54 x 65 cm
Sygnowany l.g.: Jerzy Gnatowski 1971
Olej, płótno; 130 x 165 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Gnatowski 1977
olej na płótnie naklejonym na płytę,
30 x 40 cm,
sygnowany p.d. "Jerzy Gnatowski 1988"
MAŁY RYNEK W KAZIMIERZU NAD WISŁĄ, 1994
olej na płótnie, 46 x 55 cm
sygnowany po lewej:
"Jerzy Gnatowski 1994"