ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. dat. p.d.
ołówek, papier
31.5x17.7 cm; 26.3x14.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, papier, 46 x 33,5 cm
sygn. p. d nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
pastel, papier, 36 × 26 cm w świetle passe-partout
sygn. nieczytelnie p. d.: [...] Meyer
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, tektura, 13 × 18 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Widok na bazylikę Sacre- Coeur w Paryżu, 1976 r.
akwarela, papier, 31 × 44 cm
sygn. i dat. p. d.: O.C.W. Jankowski 76
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Kobieta z wachlarzem [Portret kobiety w stroju historycznym]
niesygnowany
olej, płótno dublowane
101.5x76 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.g.
olej, płótno
55.5x46.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
reprodukcja barwna - offset, papier; 55,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
drukowany napis l. d.: Baptist.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Warszawa - tryptyk (miniatura)
akwarela, gwasz, papier; 11 x 20 cm (wymiar arkusza);
p. d. dedykacja: Kochanej Wici / Józek / (...) 23/II 17 r. (?).
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
pastel, gwasz, papier
37x50 cm