GOLDBERG Chaim (Kazimierz Dolny, 1917- 2004, Boca Raton, USA)
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia, papier, 54,5 × 74 cm
sygn. ołówkiem u dołu: A.P.43/45 Chaim Goldberg
piórko, tusz, papier; 70 x 102 cm;
sygn. l. d.: Goldberg Ch dwukrotnie w różnych językach oraz data 1965
sygn., dat. i opis na odwrocie oraz nalepka wystawowa
serigrafia, papier, wym. 54,5 x 74 cm
sygnowany ołówkiem u dołu: `A.P.43/45 Chaim Goldberg`
miedzioryt, papier, wym. 42 x 29 cm,
sygn. na płycie p.d. :ChaimGoldberg oraz
sygn. oł. p.d.: Chaim Goldberg, l.d. 69/200
Błogosławieństwo księżyca / Kidesz-lewone, 1972
miedzioryt, papier, wym. 40 x 32,5 cm,
sygn. w płycie l.d.: CH.GOLDBERG 72,
sygn. oł. p.d.: Chaim Goldberg, l.d. A.P.
litografia barwna/papier, 44,5 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Chaim Goldberg', l.d.: '14/300'
akwarela, tusz/karton, 61 x 45,7 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Chaim Goldberg 71'
Widok na Kazimierz Dolny, 1996 r.
akwarela, tusz/karton, 76,2 x 55,9 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Chaim Goldberg 96'
tempera na kartonie, 58 x 43 cm,
sygnowana l.d. "Ch. Goldberg” i p.d. alfabetem hebrajskim.
Nosiwoda z Kazimierza nad Wisłą, 1967
Tusz, akwarela, papier naklejony na tekturę malarską;
wym.: 51 x 36 cm;
sygn. p.d. w jęz. hebrajskim oraz l.d.: Ch. Goldberg.
Na odwrocie potwierdzenie autentyczności pracy przez syna artysty.
Miedzioryt;
wym. w świetle pp.: 192 x 255 mm;
sygn. pł. p.d. w jęz. hebrajskim i data;
sygn. oł. p.d.: Chaim Goldberg, l.d.: AP. Grafika powstała w końcu 1959 w Tel Avivie.
litografia barwna/papier, 38 x 51 cm
sygnowana ołówkiem p.d.: `Chaim Goldberg`, opisana l.d.: `CLXXI/CLXXV`
Widok na mój Kazimierz Dolny, 1996 r.
akwarela, tusz/karton, 55,9 x 76,2 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Chaim Goldberg 96`
akwarela, tusz, papier; 46,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ch. Goldberg`
akwaforta/papier, 70 x 56,5 cm
sygnowana p.d.: `Chaim Goldberg` oraz opisana l.d.: `AP 13/18`
Skrzypce i kwiaty lecące nad Kazimierzem
akwaforta/papier, 57 x 37 cm
sygnowana p.d.: `Chaim Goldberg` oraz opisana l.d.: `AP`
litografia barwna, papier;
40 x 55 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i opis u dołu ołówkiem: 138/300, Chaim Goldberg
akwarela, tusz/papier, 56 x 77 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Chaim Goldberg 71`