DUDEK-DÜRER Andrzej (ur. 1953)
Wciąż się zmieniając II ver. I/ 2006
fotografia barwna, płótno, krosno drewniane, laminat (werniks Tales Protecting Spray 680), 49,5 x 64,1 cm (obraz fotograficzny); sygn., dat. i opisana na odwrocie oraz nalepka autorska; wydruk autorski (atrament: Canon OCP, podłoże: OC CANVAS) druk z pliku cyfrowego (300 dpi); nakład: 2/5
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ostatnia czasoprzestrzeń... na desce II, 1988
drewno, zszywki, gnieciona grafika, 34,5x 15x 3cm, obiekt
sygn. A. Dudek Dürer
Apokalipsa na papierze toaletowym ver II, 1978
dwupak po 4 rolki papieru toaletowego, zapakowane w folię
46 x 36 x 9,5 cm, druk na papierze, obiekt unikatowy;
sygn. A. Dudek-Dürer
obiekt fotograficzny, fotografia czarno-biała (spalone autoportrety), brom, papier, żywica epoksydowa, płótno
50 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygn. (tuszem) p.d.: AD 77-79, na odwrocie sygn., dat. (tuszem) oraz naklejka autorska; praca unikatowa, nakład: 1/1, vintage print
obiekt fotograficzny, fotografia czarno-biała (pocięte autoportrety), brom, papier, żywica epoksydowa, płótno
50 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygn.(tuszem) p.d.: AD 77-79, na odwrocie sygn., dat., oraz naklejka autorska; praca unikatowa, nakład: 1/1, vintage print
Ciągle czekając I ver II, 1992/1998
fotografia czarno-biaŁa, brom, papier,
19,5 x 25 cm (w świetle passe-partout),
syg., dat. i opisana na passe-partout (cienkopis); na odwrocie naklejka autorska,
nakład: 1/1
Bez tytułu z cyklu Zakonserwowany czas, Pokrojone autoportrety, 1974
dwa słoiki, obiekty zawierające po 6 fotograficznych autoportretów z lat 1965-1974, fotografia czarnobiała, brom, papier,
2 x 16 x 9 x 8,5 cm;
naklejka autorska na spodzie, nakład: 1/1
Sztuka butów w N.Y.C, 1990- z cyklu Andrzej Dudek-Dürer jako żywa rze¼ba
fotografia barwna, druk cyfrowy/płótno,
100 x 70 cm
numerowana, sygn. i dat. na odwrocie cienkopisem: `AD 3/4/90`, nakład: 3/4
Sztuka butów w S.F., 1990 r.- Z cyklu Andrzej Dudek-Dürer jako żywa rze¼ba
100 x 70 cm
numerowana, sygn. i dat. na odwrocie cienkopisem: `AD 3/4/90`, wydruk autorski, nakład: 3/4
Meta...Konfrontacja...ver C, 2005/2006
fotografia barwna, płótno, 40 x 50 cm; sygn. cienkopisem na odwrocie;
wydruk autorski, nakład: 3/5
Stojąc w wodzie...ver C, 2005/2006
fotografia barwna, płótno, 40 x 50 cm; sygn. na odwrocie cienkopisem;
wydruk autorski, nakład: 3/5
ver.3, fotografia i wydruk cyfrowy, 25x36,5 cm
Zakonserwowana Apokalipsa, 1982 r.
fotografia, brom, 24 x 20 cm
Punkt widzenia - z cyklu Performance w moim ogrodzie
fotografia czarno-biała, brom, papier błyszczący, suszony bez wysokiego połysku,
25,2 x 21,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie;
odbitka autorska, nakład: 3/5, odbitka: 1985, z negatywu analogowego w formacie 6 x 6 cm
Ingerencja II - projekt instalacji, 1976
fotografia czarno-biała, brom, papier błyszczący suszony, bez wysokiego połysku,
19,4 x 24,3 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie;
odbitka autorska, nakład: 3/10, odbitka z negatywu analogowego formatu 6 x 6 cm
Art. Of shoes in Venice, 2005 r.
druk cyfrowy, 9/10/05, 30 x 40 cm, sygn. wraz z Katalogiem Autorskim - "Rekonstrukcja tożsamości 1965 - 2005", sygn.
-..Over..the screens of Apocalypse I, 2004 r.
druk cyfrowy numerowany, 9/10/04, nakład limitowany, 30 x 40 cm, sygn.
Self Lookout IV Wer. IV, 1999 r.
druk cyfrowy,
30 x 40 cm,
sygn., numerowany