JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 09
Na odwrocie opis autorski: Żółte kamyki/ Jolanta Johnson 09/
Błękitny przypływ II.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Johnsson 09
Błękitny przypływ II.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 113,5 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: JOHNSSON 2002
tytuł na odwrociu: Gonitwa fal
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Monotypia barwna;
wym.: 500 x 600 mm;
sygn. oł. l.d.: Jolanta Johnsson 06.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Monotypia barwna;
wym.: 500 x 600 mm;
sygn. oł. p.d.: Jolanta Johnsson 06.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Olej, płótno;
wym.: 100 x 130 cm;
sygn. l.d.: Johnsson 2004.
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 09
na odwrocie napis autorski: Prześlizgi
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
113,5 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: JOHNSSON 2002
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 09
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
73 x 60 cm;
sygn. l.d.: Johnsson 97
na odwrocie: "Portret podwójny 4"/ Jolanta Johnsson 97
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
90 x 130 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Johnsson 2010
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno,
90 x 130 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Johnsson 08
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
akryl, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 98
na odwrocie, napis autorski: Tak blisko, tak daleko / Jolanta Johnsson 98