LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)
linoryt
70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt, papier, 70 x 100 cm,
sygn., dat. i opis u dołu: "Znowy ryba" e/a 7/10 P. Lutomski 2011
olej, płótno,
81 x 100 cm,
sygn. i opis autorski na odwrocie
Akryl, płótno;
81x100 cm
Sygn. na odwrocie: "Ale chrapie" 07r/ Patryk Lutomski
Akryl, płótno;
100x81 cm
Sygn.p.d.: P.Lutomski i na odwrocie: "Poczekalnia"/ Patryk Lutomski 07r
Wakacyjny kicz z Rafałem zamiast jeleni ,2009
olej, płótno;
81 x 100 cm,
sygn.p.d.: P. Lutomski i na odwrocie
linoryt,
70x100 cm,
sygn.
olej/płótno,
100 x 100 cm
opisany na odwrociu: `"Pochód" 07 r. | Patryk Lutomski`
olej, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. p.d.: P Lutomski oraz sygnowany na odwrocie: "Wakacyjny kicz" 08 r. Patryk Lutomski
akryl?/płótno
102x102 cm
Sygn.p.d.
P. Lutomski i na odwrocie: "Oni II" 06r./Patryk Lutomski
akryl, płótno;
90 x 100 cm
sygn. p.g. P.Lutomski 06
Gwiazdy to dziury w niebie które wydziobały dzięcioły, 2009 r.
olej/płótno,
46 x 55 c
sygn. i dat. na odwrocie
akryl, płótno; 81 x 100 cm
sygn. na odwrocie. "Płaszczki - nalot" 07/ Patryk Lutomski
olej, płótno,
100 x 120 cm;
sygn. p. d.: P. Lutomski; na odwrocie napisy autorskie
olej/płótno,
80 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Tu byłem 07 / Patryk Lutomski`
linoryt barwny/papier,
70 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `P. Lutomski 2008 r.`
Nakład: 8/10, linoryt, papier, sygn., 70x100 cm
olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i opis autorski na odwrocie
olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm;
sygn. p.d.: P. Lutomski, na odwrocie napis autorski z datą 2003