PAWLIK Joanna (ur. 1974, Kraków)
olej na płótnie
120 x 160 cm
2005
Dar Galerii Czarna
Cena gwarantowana.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygn. na odwrociu Joanna Pawlik
olej/płótno, 50 x 50 cm, sygn.
serigrafia, olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnatura: tył / góra / prawa s.
dar artysty
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygn., dat. i opis na odwrocie: `JOANNA PAWLIK / OLEJ//PŁÓTNO / 2005`
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Joanna Pawlik / 2005
serigrafia/płótno, 70 x 100 cm, sygn.
olej, płótno, 100 x 100 cm; na odwrocie napis:
Joanna Pawlik / olej na płótnie / bez tyt / 2005
olej, płótno,
130 x 130 cm
opis tył: JOANNA / PAWLIK / BEZ TYTUŁU / OLEJ, PŁÓTNO / 2004