HABISIAK-MATCZAK Alicja (ur. 1978)
akryl/płótno, 40 x50 cm
sygnowany p.d.: `Alicja Habisiak Matczak`
na odwrociu opisany: ` "Dolce Vita" Alicja Habisiak Matczak 2012`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Florencja-perspektywa niemożliwa, 2012
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn.
Perspektywy Wenecji-Plac Świętego Marka (2012)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
50x70 cm
Perspektywy Wenecji-Canal Grande (2012)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
50x70 cm
olej/płótno naklejone na tekturę, 40 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Alicja Habisiak | Matczak 2011`
TownQuake czyli impresja z San Giminiano, 2011 r.
akwarela/papier,
30 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Alicja Habisiak Matczak 2011`
sygn. p.d.,
drzeworyt,
50x70 cm
akwarela/papier,
29,5 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana p.d.: `Alicja Habisiak Matczak 2011
akwarela/papier,
30 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Alicja Habisiak Matczak `11`
sygn. p.d.,
drzeworyt barwny (2/5),
50x70 cm
sygn. p.d.,
akwatinta, akwaforta barwna (e.a.),
50x66.5 cm
sygn. p.d.,
akwatinta barwna, suchoryt (4/10),
26.5x49 cm
sygn. dat. p.d.
druk wypukły (e/a)
50x70
sygn. dat. p.d.
druk wypukły (e/a)
50x70
Manufaktura II-cappriciossa (2008-2011)
sygn. dat. p.d.
drzeworyt (e/a)
50x70