HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera , papier, 39 x 33 cm;
sygn. i dat. p.d.: 13 | Huculak
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/karton, 24 x 29 cm, sygn.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 42x30 cm
sygn. p.g. Huculak `12
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 25 x 70 cm,
sygn. l.g. Huculak 10
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 18 x 36 cm,
sygn. p.g.: 12. Huculak
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
olej, akryl, płótno 110x130 cm,
sygn.i opisany na odwrocie
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
olej, papier, 22x32 cm,
sygn. na licu l.g. /Huculak `09/
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Olej, płótno; 40 x 60 cm
Sygn. na odwrocie: Łukasz Huculak 2012
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/papier, 20,5x37,5 cm
sygn. na licu /Huculak 11./
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
olej, deska, 13 x 96 cm, sygn. l.g. Huculak 07.,
na odwrociu pieczątka z adresem artysty oraz opisem obrazu: "Zły"/13/96 cm olej deska 2007/eksponowane: 01.2012 Hipotezy i hipostazy/BWA RZESZÓW
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera
60 x 80 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 21 x 30 cm,
sygn. i dat. p.g.: Huculak 10
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Olej, płótno; 40 x 60 cm
Sygn. na odwrocie
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
technika własna, papier, 26,5x45 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
gwasz na papierze, 50x35 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier,
21x 30 cm,
sygn. i dat p.g.: Huculak` 11
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera, papier, 18 x 40 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
gwasz, tektura,
38x33 cm,
sygn. prawy góry róg Huculak 06