WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tusz, kredka; 30,5 x 24 cm
Sygnowany p.d.: J Wilkoń
cena wywoławcza: Wykup abonament
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Akwarela, papier; 21 x 19 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, gwasz, tusz/papier, 61,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Wilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, gwasz, tusz/papier, 43 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'J.Wilkoń '96'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, tusz, gwasz/papier, 37,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J Wilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
gwasz / papier, 40 x 58 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Banda fałszerzy sonetów, ilustracja do czasopisma Magazyn Polska, lata 60. XX w.
akwarela/papier, 44 x 32 cm
Ilustracja do tekstu Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tygrys o złotym sercu, ilustracja do książki Czesława Janczarskiego, 1963 r.
akwarela, tusz/papier, 30 x 42 cm
sygnowany p.d.: 'Wilkoń'
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Koty w kawiarni, ilustracja książkowa, lata 90. XX w.
pastel/papier, 29,5 x 42 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
akwarela, tusz
49 x 32 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
technika własna na papierze, 43 x 20 cm, sygn.
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Minka und die Wildpferde, ilustracja do książki
akwarela, gwasz/papier
24 x 26,5 cm
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
O księciu Ibrahimie i pięknej Sinedhur, ilustracja do książki, 1965 r.
akwarela, gwasz, tusz/papier
24 x 27 cm
p.d.: `J Wilkoń`
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
pastel, papier czarny; 45 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Wilkoń
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Technika mieszana, papier, 31,5x45 cm,
sygn. p.d.: Wilkoń
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
sygn. p. d.: J. Wilkoń