CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta; 32 x 39,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Edmund Cieczkiewicz
olej, tektura, wym.: 18 x 24 cm
sygn. l.d.: E. Cieczkiewicz
olej, sklejka, 30 x 42 cm;
sygn. l.d.: E. Cieczkiewicz
na odwrocie napisy: Lato / 1000 zł / 13 marca 1943
olej, tektura, 43,5 x 63,5 cm; sygn. l.d.: słabo czytelnie