CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do filmu TAKSÓWKA DO TOBRUKU, 1963
Druk, papier; 84 x 58 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do filmu GŁOS Z TAMTEGO ŚWIATA, 1962
Druk, papier; 84 x 58 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do filmu IGRASZKI MIŁOSNE, 1963
Druk, papier; 84 x 58 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do baletu JEZIORO ŁABĘDZIE, 1965
Teatr Wielki, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67,5 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Teatr Wielki, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat wystawy WIZERUNEK, WIDZENIE,WYOBRAŹNIA, 1966
Galeria Współczesna, Warszawa
Druk, papier; 98 x 67 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 85 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'R. CIEŚLEWICZ 63'
stan zachowania: dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 84,5 x 59 cm
opisany w druku l.d.: 'R CIEŚLEWICZ'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Gdzie jest profesor Hamilton?, 1957 r.
offset/papier, 86 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku p.śr.: 'CIEŚLEWICZ 57'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'R. Cieślewicz 61'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Głos z tamtego świata, 1962 r.
offset/papier, 83,2 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'CIEŚLEWICZ 62'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 85 x 59 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'CIEŚLEWICZ 57'
stan zachowania: dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 80,5 x 57,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'R.CIEŚLEWICZ.58'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 85 x 58,6 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'CIEŚLEWICZ. 62.'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'R.CIEŚLEWICZ 62.'
stan zachowania: bardzo dobry
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
sitodruk/papier, 57 x 41 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: 'R. CIEŚLEWICZ.', opisany l.d.: 'E/A'
Projekt dla magazynu "Look"
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
sitodruk/papier, 61,5 x 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'R.CIEŚLEWICZ', opisany l.d.: '4/45'
LIETRATURA:
- (porównaj): Anna Grabowska-Konwent, Roman Cieślewicz 1930-1996, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Poznań 2006, poz. 66, s. 108
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia, papier welinowy 64,5 x 50,5 cm
sygn. ołówkiem p.d: RCieślewicz i num. l.d. 22/100
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 31,8 x 22 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'R. CIEŚLEWICZ', opisany l.d.: '11/50'