STANNY Janusz (1932 - 2014)
Fraszki Jana Kochanowskiego, 2005,
technika mieszana, 63 x 53 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
STANNY Janusz (1932 - 2014)
rysunek, 70 x 40 cm, 2000r.
STANNY Janusz (1932 - 2014)
STANNY Janusz (1932 - 2014)
Z cyklu: Ilustracje do bajek La Fontainea
Kopie autorskie ręcznie kolorowane,
62x 45 cm,
sygn.
STANNY Janusz (1932 - 2014)
STANNY Janusz (1932 - 2014)
technika własna, 46,5 x 67,5 cm w świetle
p-p, sygnowany p.d. "Stanny J. 2003", na odwrocie (autorskie) dane o obrazie
STANNY Janusz (1932 - 2014)
lakier syntetyczny, 47,8 x 67,8 cm
w świetle p-p, sygnowany u dołu "Stanny J.", na odwrocie informacje o obrazie
STANNY Janusz (1932 - 2014)
olej na płótnie,
38 x 52 cm,
sygnowany u dołu po prawej "Stanny J" i na odwrocie "Stanny"
STANNY Janusz (1932 - 2014)
KATEDRA WE FROMBORKU W PORANNEJ MGLE
olej na tekturze,
31 x 42,5 cm,
sygnowany p. d. "Stanny J"
STANNY Janusz (1932 - 2014)
technika własna, 48 x 43 cm
sygnowany p. g. "Lady Mackbet J. Stanny 2002"