PAWELA Laura (ur. 1977)
Czy chcesz mnie wyrzucić, 2003
akryl, płótno, 30 x 40 cm; sygn. i dat na odwrocie: 43. / 2004 / LAURA PAWELA
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAWELA Laura (ur. 1977)
akryl, płótno, 40 x 80 cm; sygn. i dat na odwrocie: LAURA PAWELA / 2003
PAWELA Laura (ur. 1977)
akwarela, płótno,
19 x 26,5 cm (praca); 40 x 48 cm (wraz z ramą);
na odwrocie napisy: Title: There is no need / Artist: LAURA PAWELA / Medium: 2005
PAWELA Laura (ur. 1977)
PAWELA Laura (ur. 1977)
Czy chcesz mnie wyrzucić, 2004 r.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygn., dat. i nr na odwrocie: `43. / 2004 / LAURA PAWELA` oraz na blejtramie: `LAURA PAWELA 2004`
PAWELA Laura (ur. 1977)
technika własna, skaj, 25 x 33, 5 cm, sygn.
PAWELA Laura (ur. 1977)
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrocie: LAURA PAWELA/2005
PAWELA Laura (ur. 1977)
olej/płótno, 50 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrocie: LAURA PAWELA 2005
PAWELA Laura (ur. 1977)
PAWELA Laura (ur. 1977)
akryl, płótno 30 x 40 cm;
na odwrocie, na blejtramie napisy: LAURA PAWELA 2004;
na płótnie: 45. "STOP" 2004 /LAURA PAWELA
PAWELA Laura (ur. 1977)
olej/płótno, 24 x 33 cm, sygn.
PAWELA Laura (ur. 1977)
PAWELA Laura (ur. 1977)
PAWELA Laura (ur. 1977)
PAWELA Laura (ur. 1977)
Can`t go dla użytkownika MacOs, 2005
akryl, płótno, 40 x 80,5 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
PAWELA Laura (ur. 1977)
olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
PAWELA Laura (ur. 1977)
akryl, płótno,
40 x 80
opis tył:.l.g.: Laura Pawela/VIII.2004/numer 66
PAWELA Laura (ur. 1977)