CZECZOT Andrzej (1933 Kraków - 2012 Warszawa )
drzeworyt, papier, 70,4 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: ED 5 / czeczot
cena wywoławcza: Wykup abonament
silkscreen ręcznie kolorowany, papier, 50 x 41 cm (arkusz);
sygn. P.d.czeczot opisane u dołu oraz nr odbitki: 13/100; 21/100; 22/100 (ołówkiem)
Cud mniemany czyli Krakowiacy i górale 1794-1978
Tusz, papier, 22,3 x 24 cm,
sygn. p.d.: Czeczot
Sitodruk kolorowany
24 x39 cm,
sygn. l.d.: limited edition 16/100- Czeczot/ handcoloured silkscreen, p.d.: "Drogiemu Konsulowi... 11.01.1997"
silkscreen kolorowany, 1/100;
sygn.: p.d.: czeczot
sygn. p.d.: czeczot, opisane u dołu oraz nr odbitki: 13/100; 21/100; 22/100 (ołówkiem)
linoryt, wym.: 675 x 585 mm, sygn oł.p.d.: ED5 Czeczot.
1990 r.
Olej na płótnie 80 x 100 cm
Sygnowany p.d. - "czeczot 90"