BIELECKI Władysław (1896-1943)
Ulica Krótka w Sandomierzu, 1925
drzeworyt barwny, papier; 32, 7 x 26 cm (odcisk klocka),
35 x 28,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wład. Bielecki del. et imp. 925 (ołówkiem);
tytuł autorski l. d.: Sandomierz: Ul. Krotka. / oryginalny drzeworyt (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Drzeworyt barwny, papier; 25,5 x 19,5 cm (odcisk klocka)
Sygnowany ołówkiem poniżej obrazu - p. d.: Wł. Bielecki. del et imp. 1926.; l. d.: Wawel: Legenda | Oryg. Drzeworyt.
Kraków. Kościół Mariacki, 1927
Drzeworyt barwny; wym. płyty: 400 x 310 mm; sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp. 927; l.d.: Kraków. Kościół Marjacki / Oryginalny drzeworyt.
Wawel od strony południowej, 1927
Drzeworyt barwny; wym. płyty: 405 x 310 mm; sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp. 928, l.d.: Wawel od str. południowej / Oryg. drzeworyt.
drzeworyt/papier, 42,5 x 32 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu: `Wawel: Katedra | /Oryg. Dreworyt/`, `Wł. Bielecki del. et imp. 928`
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Wawel - Kaplica Zygmuntowska, 1933
drzeworyt barwny, papier;
26,5 x 23 cm (wymiar kompozycji w świetle oprawy);
sygn. i opis. u dołu ołówkiem: Wawel: Kaplica Zygmuntowska / oryg. drzeworyt. Wł. Bielecki del. Et imp./ 933
drzeworyt barwny, papier;
28 x 27 cm (wymiar kompozycji w świetle oprawy);
sygn. i opis. u dołu ołówkiem: Wawel: Baszta Senatorska / oryg. drzeworyt. Wł. Bielecki
Drzeworyt barwny; wym.: 123 x 115 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki del et imp. 921, l.d.: Weiście na Wawel / Oryg. drzeworyt.
Zaułek koło kościoła św. Idziego, 1935
Drzeworyt barwny; wym. komp.: 397 x 355 mm;
sygn. oł. p.d.: Władysław Bielecki del et imp. 935 r., l.d.: Wawel i Kurza Stopka / Drzeworyt oryginalny.
Drzeworyt; wym. w świetle pp: 95 x 90 mm;
sygn. oł. p.d.: W. Bielecki.
Sandomierz. Dom Długosza, 1925
x 373 mm;
sygn. oł. p.d.: Wład. Bielecki del. et imp. 925, tyt. l.d., śr.d. dedykacja dla Władysława Prajera.
Sandomierz. Przejście dominikańskie, 1925
Drzeworyt barwny; wym.: 318 x 373 mm;
Wawel. Baszta Sandomierska, lata 20. (il.s.35)
Drzeworyt barwny; wym.: 170 x 168 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki sc. et imp., techn. l.d.
Drzeworyt; wym.: 102 x 64 mm;
sygn. oł. p.d.: WłBielecki, techn. l.d. oraz pł. l.d.: WB.
Ekslibris Władysława Bieleckiego, lata 20.
Drzeworyt barwny; wym.: 170 x 165 mm;
Drzeworyt barwny; wym.: 172 x 174 mm;
sygn. oł. p.d. (w ramach dedykacji dla Władysława Prajera): Wład. Bielecki, tyt. i techn. l.d.
Drzeworyt na niebieskim papierze; wym.: 120 x 80 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki, techn. l.d. oraz pł. l.d.: WB.
Drzeworyt barwny; wym.: 120 x 80 mm;
sygn. oł. p.d.: Wład. Bielecki fec. et imp./924., tyt. i techn. l.d.
Kazimierz nad Wisłą. Spichlerz, 1925
Drzeworyt barwny; wym.: 187 x 260 mm;
sygn. oł. p.d.: Wł. Bielecki del. et imp. 925., l.d. tyt., śr.d. dedykacja dla Władysława Prajera.
Kraków - szczyt Kopca Kościuszki, 1925
Drzeworyt barwny; wym.: 213 x 198 mm;
sygn. oł. p.d.: Wład. Bielecki del. et imp./925., tyt. i techn. l.d., poniżej dedykacja dla Władysława Prajera.