JUST Stefan (1905 - 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JUST Stefan (1905 - 1977)
Narada z towarzyszem Dzierżyńskim
olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. l.d.: Just;
obraz w trudnym stanie konserwatorskim, wgniecenia płótna, do konserwacji
JUST Stefan (1905 - 1977)
Cykl 4 drzeworytów o tematyce religijnej
drzeworyt, papier,
29,8 x 23,4 cm ( odcik płyty);
sygn. p.d.: SJust
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)