JURKIEWICZ Andrzej (1907-1967)
kamienioryt; wym.: 240 x 135 mm; sygn. oł. p.d.: A. Jurkiewicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta; wym.: 260 x 200 mm; sygn. oł. p.d.: Jurkiewicz.
olej na tekturze,
69,8 x 49,8 cm,
sygnowany p.d. "Jurkiewicz", na odwrocie (na tekturze) ołówkiem "1964-65 / 69,5 x 50" i nr "36"
Ze zbiorów Hanny Pachniewskiej-Betley.
akwaforta, wym.: 220 x 193 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., odbitka próbna.
akwaforta,
wymiary: 325 x 230 mm,
sygn. oł. l.d.: Andrzej Jurkiewicz
KOBIETA W KAPELUSZU SIEDZĄCA W FOTELU, 1936
akwarela na papierze, 49,5 x 37,5 cm, sygnowana l. D. "Jurkiewicz 36"
Na odwrocie "STUDIUM PORTRETOWE WE WNĘTRZU", 1941
sygnowane p. d. "Jurkiewicz 41"
akwaforta, akwatinta, ruletka, odprysk, 50,1 x 39,7 cm
sygnowany ołówkiem: "Jurkiewicz" z zaznaczeniem "estampe unique", tj. że ta odbitka jest jedyna
olej na płótnie, 46,5 x 39 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: "Jurkiewicz"