DUTKIEWICZ Jan (Stara Sól 1911 - Katowice 1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kompozycja marynistyczna, 1960
technika mieszana,
papier, 39,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Dutkiewicz 1960;
na odwrocie lista wystaw
technika mieszana, papier,
39,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie lista wystaw
KATOWICE - HUTA KOŚCIUSZKO, 1949
olej, płótno,
88 x 112 cm
sygn. p.d. czerwoną farbą: Jan Dutkiewicz | Katowice 49
na odwr. na płótnie trzy nalepki informacyjne oraz nalepka CBWA Oddział w Katowicach i CBWA I Ogólnopolska Wystawa Plastyki, Warszawa, marzec - kwiecień 1950.
olej, tektura, 26,5 x 38,7 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz / (19)71
Olej na papierze
27 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "J. Dutkiewicz / 71"
1981 r.
Olej na tekturze 34,5 x 48,5 cm
Sygnowany l.d. - J. Dutkiewicz / 1981"