JAROSZYŃSKI Józef (1835 Lwów - 1900 Monachium)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLOWANIE NA WILKI, ok. 1890 r.
Olej, płótno 62,5 x 99 cm
Sygn. po lewej u dołu czarnym olejem: Józef Jaroszyński
olej, płótno; 66 x 100 cm;
sygnowany na dole: Jaroszyński
olej, płótno, 74 x 100
sygnowany u dołu po prawej: "J. Jaroszyński"
olej, płótno
22 x 34,4 cm