DZIERŻENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
olej na tekturze, 23,5 x 31,5 cm,
sygn. l.d.: E. Dzierżencki
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.: E. Dzierżencki
Olej na tekturze 30x24 cm,
sygn. l.d: E.Dzierzenecki;
oprawiony 40,5x34,5 cm.
Olej na tekturze 30x20 cm,
sygn. p.d.: E Dzierzenecki, na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora oraz powyżej odręcznie: Warszawa-Komorów 19. VII. [19]22;
oprawiony 39,5x30 cm.
Olej na tekturze 25x34 cm,
sygn. p.d.: E Dzierzenecki, na odwrocie nalepka autorska z tytułem i datą;
oprawiony 37,5x45,5 cm.
Olej, płótno;
24,5 x 30 cm
Sygnowany l. d.: E. Dzierzencki
Sygnowany l. d.: "E. Dzierzencki"
Olej/płótno, 50 x 68,5 cm
olej, płótno, 68 x 100 cm;
sygn. l.d.: E. Dzierzencki
Olej, tektura; 12,7 x 17 cm
Sygnowany granatowym olejem l.d.: E.Dzierz...cki
Olej, tektura, 17,5 x 20,3 cm w świetle passe partout
Sygnowany niebieskim olejem l.d.: E Dzierzencki
Na odwrocie nalepka: "Autor: DZIERZENCKI EUGENIUSZ | Tytuł dzieła: Gdańsk | Rodzaj: olejny | Cena 13 000 | Nr 32"