HASSENBERG Irena (RÉNO) (1884 - 1953)
sangwina na papierze,
37,5 x 52,4 cm,
sygnowana p.d. "Reno"
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia barwna/papier, 45 x 63 cm (arkusz)
sygnowany p. d.: `Reno` oraz ołówkiem l. d. nr ed. `2/100`
Estymacja: 1 500 - 2 500
olej/tektura, 40 x 32,5 cm
sygnowany l.d.: `Reno.`
ODWROCIE: tytuł autorski
Estymacja: 7 000 - 10 000
węgiel/papier,
39,5 x 31 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l. d.: `a Mme Couchot | en la remerciant pour ses poser | Reno Paris 1939`
PLAŻA W BIARRITZ, LATA 20 - TE XX W.
23 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: 'Reno | Biarritz'
sangwina na papierze,
37,5 x 52,4 cm,
sygnowana p.d. "Reno"
akwarela, ołówek/papier, 28 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `Reno`
olej/płótno,
61 x 50 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Reno | 1926`
olej/płótno, 55,5 x 47 cm
sygnowany l. d.: `Hassenberg`
na odwrocie tytuł autorski
olej/płótno,
54 x 66 cm
sygnowany p. d.: `Reno`
pastel, papier,
33 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu: Reno (ołówkiem)
HOŁD NASZYM ZMARŁYM W OŚWIĘCIMIU, 1946
olej na tekturze, 72,6 x 49,9 cm,
sygnowany l.d. "Reno", na plecach odręczny napis w większości nieczytelny "[...] 1946"
sangwina na papierze,
37,5 x 52,4 cm,
sygnowana p.d. "Reno", na odwrocie ołówkiem l.g. "371/2 x 521/2"