SERWIN-ORACKI Mieczysław (1912 - 1977)
olej/tektura, 20 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygnowany p.d.: `M. Oracki - Serwin`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
akwarela, papier, 27 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki-Serwin / 1939 (data ukryta pod oprawą)
akwarela, gwasz, kredka, 23 x 33 cm,
sygn. p.d.: M Oracki Serwin
Widok na Wawel od strony Wisły
olej, tektura,
48 × 73 cm
sygn. p. d.:
M. Serwin Oracki
Estymacja: 11 000 - 12 000 zł
TARG KWIATOWY PRZED KRAKOWSKIM KOŚCIOŁEM MARIACKIM
Akwarela, papier; 50 x 35,5, cm
Sygnowany p.d.; M. Oracki - Serwin
olej, karton,
22,5 x 31,5 cm
sygn. l.d.: M. Oracki- Serwin / Ujanowice 62.
Na odwrocie pieczęcie P.P. Desa, długopisem: 166 / 2 / 62 / 750.
olej, tektura, 28,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: M. Oracki-Serwin
olej, karton, 20 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Oracki - Serwin
olej, płótno;
46,5 x 61 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: M. Oracki-Serwin 37
olej, tektura, 24 x 33 cm;
sygn. l. d. M. Oracki- Serwin/ Lipnica M. 959r.
na odwrocie stempel z kolekcji Andrzeja Cerlińskiego
olej, karton,
20 x 27 cm (w świetle oprawy);
olej, płótno, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: M. Oracki-Serwin / Kraków 15.IX.49.
olej/płyta,
45,5 x 37,5 cm
sygnowany l. g.: `M Oracki Serwin`
Wnętrze wiejskiego kościółka, koniec lat 30.
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 443 x 270 mm;
sygn. oł. p.d.: Serwin. Stan zachow.: naderwania marginesów, w dolnej części dochodzące do kompozycji.
olej na tekturze,
20 x 26 cm,
sygn. p.d.: M. Oracki-Serwin, Ujanowice 44
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
67x89
Olej, karton;
19,5 x 26,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: M. Oracki-Serwin | Bukowina 1952
Olej, karton;
20,2 x 26 cm w świetle passe-partout
olej, karton
22 x 31,5 cm
sygn. l.d.: M. Oracki-Serwin / Rycerka 60