PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 55 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Pałka/70
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 81 × 100 cm
sygn. i dat. p. d.: Pałka W.69
na odwrocie nalepka z BWA z Katowic z tytułem pracy
PAŁKA Witold (1928-2013)
akwarela, karton, 90 x 55 cm,
sygn. śr.d. : Pałka W. / 90, oraz dedykacja długopisem: "Wszystko przeminęło już. / Wszystko mija i zatraca ślad / to ślad naszego / czasu. / Eugeniuszu (tekst nieczytelny) na wieczną pamięć Witold".
PAŁKA Witold (1928-2013)
akwarela, karton, 90 x 55 cm,
sygn. l.d. : Pałka W. 1990, oraz dedykacja długopisem: "Drogiemu druhowi / z czasów grupy `ARKAT` na pamiątkę / Witold 7. XII. 90".
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 59 x 79 cm
Sygnowany p.d.: Pałka W. | 75
Na odwrocie częściowo czytelna pieczęć Urzędu Wojewódzkiego i numer; poz. 1.- | Kl.III-662/147/75
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie
60 x 80 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
65 x 80 cm
sygn. p. g.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Pałka / 65
na odwrocie nalepka (autorska?): PAŁKA WITOLD/ KATOWICE/ technika olej/ "DWIE PANIE" oraz oznaczenie z wystawy?: Poz. 2/ Kl.III/ 662/232/74.
Bibl.: Alfred Ligocki Plastycy Śląska i Zagłębia, Katowice 1977, plansza czarno-biała, numerowana
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
90 x 150 cm
sygn. p.d.: Pałka W. / 85
Na odwrocie na górnej listwie krosien autorski napis ołówkiem z adresem artysty i tytułem pracy.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
66 x 80 cm,
sygn. p.d.: Pałka [19]65. na odwrocie naklejka autorska Pałka Witold Katowice, technika olej, wystawa Alfred Ligocki Plastycy Śląska i Zagłębia
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 70 x 90 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka / 2004
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno 80 x 99 cm
sygn.p.d. Pałka IV 69
Na odwrocie nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno
55,5 x 80,5 cm,
sygn. p.d. "Pałka. W / 70",
na odwrocie (na krośnie i na płótnie) nalepki BWA w Katowicach.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Lewe skrzydło tryptyku Stworzenie Świata
olej/płótno, 98,5 x 72 cm
sygnowany p. d.: `WITOLD PAŁKA`
na odwrocie nalepka z opisem
PAŁKA Witold (1928-2013)