MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 × 100 cm
sygnowany p.d.: "Beata Murawska"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Beata Murawska 2017. "Orange smile""
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 120 × 120 cm
"Beata Murawska 2016 "Ciepły marzec""
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 55 x 46 cm
sygn. p.d.: BM
na odwrocie: Beata Murawska | 2017 | "Pocałunek wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno, 30 x 60 cm. sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn.: 'Beata Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: BM;
na odwrocie, na krośnie tytuł: Czerwony tulipan
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 130x80cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016r. "Wiosenny poranek"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 41 x 27 cm
sygn. p.d.: B. M.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 27x42
sygn. p.d. B.M., opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Pragnienie / lata" / Beata Murawska / 2016 r.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 46 x 33 cm, 2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 100x100cm,
sygn. p. d.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Beata Murawska oraz opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Beata Murawska'
opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie" '
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 80x80cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 114 x 146 cm,
sygn.p.d.: 'Beata Murawska' oraz opisany na odwrocie: 'Beata | Murawska | 2016 r. | tyt. "Spring Song" '
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 120 x 100 cm
sygn. p. d.: Beata Murawska
na odwrocie opis: "Orange Breeze" Beata Murawska 2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska/ 2014/ "piękny ogród"