MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
tusz, papier czerpany;
24 x 15 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: Franciszek / Maśluszczak 2000, opis przy prawej krawędzi: Gorzów Wlp.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: Franciszek Maśluszczak p. g.: 1999
na odwrocie na blejtramie opis: Franciszek Maśluszczak/ Pierwszy dotyk/ Acrylic 46 x 33 cm
sygn. dat. p.g.
akryl, płótno
50x40 cm
tusz, papier
34 x 21 cm
sygn. i dat.
akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: '1978. | FRANCISZEK | MAŚLUSZCZAK', opisany na odwrociu: '58. | FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK | tytuł: UTRWALONY MOMENT | 61 x 50 cm | ACRYL | 1978.'
akwarela/papier, 48 x 32,5 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: '2014 Franciszek Maśluszczak' u góry tytuł autorski: 'RADOŚĆ'
akwarela, 28 x 37,5 cm, sygn.
akwarela, papier, 25 x 34,5 cm, 2015
Akwarela, papier, 28 x 37 cm,
sygn p.d.: Franciszek Maśluszczak 2010
piórko, tusz, papier czerpany;
31 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FMaśluszczak 1991.
akryl, płótno naklejone na deskę; 30 x 11,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr.M97.
na odwrocie napisy autorskie: Franciszek/ Maśluszczak/ ACRYLIC 1997/ 30 x 12 cm./DANUŚKA/ JASIOWA niżej1320/ 97 powyżej długopisem: 1997.0714/ Franciszek Maśluszczak
akwarela, 17 x 25 cm
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
17x26 (w świetle passe-partout )
akwarela/papier, 48 x 32,5 cm
sygnowany i datowany z prawej strony: `2004 Franciszek Maśluszczak` oraz tytuł autorski u góry: `RADOŚĆ`
akwarela/papier, 16 x 24 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2014 Fr. Maśluszczak` oraz tytuł autorski l.g.: WIECZOREM`
akryl, płótno naklejone na deskę;
30 x 11,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Fr.M97.
akwarela, 19 x 28 cm, sygn.