MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej, płótno
65 x 92 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie, 73,5 x 92 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ MALESZA / `ZA ŚCIANĄ` 84"
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie, 65,5 x 92,5 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "PODRÓŻ W NIEZNANE - 84 / Godło - `3732`"
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie, 92 x 65 cm,
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ MALESZA / `PRZECZUCIE` - 1987"
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej na płótnie, 65 x 92 cm,
datowany p.d. "99", sygnowany na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ MALESZA / "FRANIO I PTASZEK" / OLEJ, 65 x 92 / 1999"
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
olej, płótno,
54x73 cm
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)