KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, karton lniany, 70 x 100 cm
olej, karton lniany, 100 x 70 cm
Autoportret z martwą naturą, marzec 1963
Autoportret z kwiatami, 20.05.1963
technika własna (kredka czerwona?, gwasz)
surówka bawełniana; 137,5 x 111 cm
W Lusterku, Nowy Jork, 1985 r.
autofotografia barwna, 19 x 12,5 cm, sygn.
fotografia 19 x 12,5 cm
opisana na odwrociu