GNIAZDOWSKA Bogna (ur. 1964, Warszawa)
Pilotka - Amelia Erhard, 2010 r.
gwasz,
50 x 70 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno
18 x 24 cm
olej, płótno,
54,8x34 cm
olej/płótno
24x30 cm
olej/płótno
24x30 cm
gwasz
50x70cm
2008
olej, płótno, 30x100 cm
olej, płótno,
73x100 cm
olej
41 x 60 cm (+ rama)
2007
olej, płótno
41 x 60 cm;
sygn. p. d.: BG ` 07;
opisany na odwrocie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / "KOMPLET" / OLEJ `2007 / 41 x 60 cm
olej, płótno,
41 x 60 cm;
sygn. p. d.: BG ` 07;
olej, płótno,
18 x 72 cm;
sygn. p.d.: BG`04 (każda część tryptyku);
na odwrocie napisy autorskie BOGNA GNIAZDOWSKA; OLEJ 2004 oraz tytuły od lewej: KANAREK, FIZIA oraz WOJOWNIK
Olej, płótno, sygn. p.d., 24x33 cm
olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: BG 07;
na odwrocie napisy autorskie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / " SENTYMENTA- / LNY PAN" / OLEJ 2007 24 x 18
olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: BG 07;
na odwrocie napisy autorskie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / " Z CHARAKTEREM" / OLEJ 2007 / 24 x 18
olej, płótno, 50 x 92 cm;
sygn. p.d.:BG`04; na odwrocie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / SUMATRA/ OLEJ `2004 100 X 50 cm
Wymiary: 18x 96 cm
Poliptyk; 4 obrazki 18 x 24 cm
olej, płótno