GIERAGA Andrzej (ur. 1934, Śliwniki)
Wariacje na temat progresji (2007)
sygn. dat. na odwrociu
technika własna
70x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Mezzotinta, ruletka, relief; wym.: 147 x 117 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga'86, l.d.: Atlantyda I e'a. Stan zachowania: bardzo dobry.
* opłata wynikająca z tzw. droit de suite
Mezzotinta, relief; wym.: 147 x 117 mm; sygn. oł. p.d.: Andrzej Gieraga'86, l.d.: Czerń i biel e'a1. Stan zachowania: bardzo dobry.
sygn. dat. na odwrociu
akryl, tektura, pilśnia
70x70 cm
akryl/tektura, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / WARIACJE NA TEMAT PROGRESJI / TECH. WŁASNA / 70 x 70 cm / 2007
powyżej pieczęć autora
relief/papier, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Italla III / 26/50 / Andrzej Gieraga / ‘87
technika własna/papier, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Muza I / e’a / Andrzej Gieraga / ‘87
akryl/tektura, płyta pilśniowa, 92 x 88 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / TRZY KWADRATY I / TECHNIKA WŁASNA / WYM. 92 x 88 / 2005
powyżej pieczęć autora
akryl/płótno, płyta, 75 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ANDRZEJ | GIERAGA | OBRAZ CCXIII | WYM. 75 X 75 | TECH. PŁYTA PŁÓTNO, AKRYL | ROK 1991'
- zakup w Galerii Zapiecek, 1993
- kolekcja prywatna, Niemcy
technika własna/deska, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrociu, na naklejce autorskiej: 'ANDRZEJ GIERAGA | OBRAZ "DIAG" | WYM. 100 x 100 | TECH. WŁASNA | ROK 1990'
- zakup bezpośrednio od artysty
- kolekcja prywatna, Kraków
akryl, płyta, tektura, 35 × 35 cm
sygn. na odwrocie: Andrzej Gieraga/ Elementy zrównoważone/płyta, tektura, akryl, 35 × 35 cm/2013
Wariacje na temat progresji, 2007
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / WERTYKALNY - SOLARIS / TECH. WŁASNA / 70 x 70 / 2008
akryl/ płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / WERTYKALNY XXIX / PILŚNIOWA PŁYTA, AKRYL, 50 X 50 / 2013
akryl/płyta pilśniowa, 50 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / OBRAZ Z LINIAMI / PŁYTA, AKRYL, 50 X 50 cm / 201
technika własna, relief/drewno, 65 x 150 cm
na odwrociu nalepka autorska oraz nalepka wystawy W kręgu Strzemińskiego (Galeria Pryzmat ZPAP Okręg Krakowski)
technika własna/płyta, 70 x 70 cm
opis na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA | DWA KWADRATY | TECH. MIESZANA | 70X70 cm | ROK 2004
Kompozycja wertykalna II, 2007
akryl, relief /papier czerpany, 64,5 x 46,5 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany przy dolnej krawędzi ołówkiem: Kompozycja wertykalna II / Andrzej Gieraga / 2007
grafika cyfrowa/papier, 74 x 60 cm
sygn., dat. i opisany przy dolnej krawędzi ołówkiem: PROGRESYWNY VIa / ANDRZEJ GIERAGA / 2012
na odwrocie pieczęć artysty
technika własna/papier, 18 x 13 cm w świetle passe-partout
sygn., dat. i opisany ołówkiem przy dolnej krawędzi: Czerń i biel IIIa / 11/50 / Andrzej Gieraga / ‘88