GAJ Jacek (1938 - 2021)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 115 x 148 mm; nie
sygn.; praca znana także pt. U Adama;
Lit.: "Jacek Gaj. Grafika i rysunki", Kraków 2000, s. 64.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier, 12,8 x 14,1 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: "Odyseusz dla B." III [edycja] / 1/50 jacek Gaj 1969
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Z najlepszymi Życzeniami Świątecznymi (najgorsza odbitka), 1973
Akwaforta; wym. komp.: 317 x 488 mm, planszy: 520 x 690 mm; sygn. i dat. p.d.: J. 73.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Ilustracja do Auto da fé E. Canetti`ego, 1967
Akwaforta, akwatinta; wym.: 215 x 175 mm, dedykacja p.d.: Cioci Zosi Dembskiej - Jacek Gaj 14.IX.72.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt
wym.: 115 x 150 mm
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 68; l.d. tytuł
odbitka nr 12/40.
Lit.: Jacek Gaj. Grafika i rysunki, Kraków 2000, s. 64.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt
wym.: 130 x 145 mm
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1968; l.d. tytuł.
Lit.: Jacek Gaj. Grafiki i rysunki, Kraków 2000, s. 63.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 115 x 150 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 68.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt;
wym.: 100 x 95 mm (plansza: 390 x 265 mm);
sygn. oł. l.d.: Zuzanna 17/40, p.d.: Jacek Gaj 66, na odwrocie sygn. Jacek Gaj IMPR - Zuzanna miedzioryt 1966.
Stan bardzo dobry, szerokie marginesy.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier,
13,5 x 14,7 cm (odcisk płyty), 39,5 x 26,5 cm (arkusz);
opisany u dołu: "Odyseusz dla B." II 2/50 JacekGaj `69
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier, 13,5 x 14,7 cm (odcisk płyty), 39,5 x 26,5 cm (arkusz); opisany u dołu: "Odyseusz dla B." II 2/50 JacekGaj `69
GAJ Jacek (1938 - 2021)
akwaforta/papier, odcisk matrycy 11,5 x 15 cm
sygn. z płyty p. d.: `Jacek sculp` podpisana na marginesie p. d.: `odbitka dla Józka JG 68`
GAJ Jacek (1938 - 2021)
akwaforta/papier, odcisk matrycy 10 x 10 cm
sygn. z płyty l. d.: `sculpsit Iacek C.P.R. 66` podpisana na marginesie p. d.: `dla Józka G.`
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier, 10,2 x 9,8 cm (odcisk płyty); 39,5 x 26,5 (arkusz); opisany u dołu: "Zuzanna" 14/40 JacekGaj 66
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier,
11,7 x 14,8 cm (odcisk płyty); 25 x 27 (arkusz);
opisany u dołu: "U Adama" 12/40 JacekGaj 1968
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, wym.: 130 x145 mm, sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1969, l.d.: Odyseusz dla B. odb. nr 6/40. Lit. Jacek Gaj, grafiki i rysunki, MNK, Kraków 2000, s. 63.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier,
12,8 x 14,1 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: "Odyseusz dla B." III [edycja] /
1/50 Jacek Gaj 1969
GAJ Jacek (1938 - 2021)
miedzioryt, papier,
9,8 x 13 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Jacek Gaj 70 (ołówkiem);
w l.d.: "Kuszenie" III 36/50 (ołówkiem)
GAJ Jacek (1938 - 2021)
GAJ Jacek (1938 - 2021)