DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
Ilustracja do książki Ludwika Stommy:
"Kobiet czar"
technika własna/papier,
49 x 38 cm,
sygn.
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
akwarela,
29,5x41,5 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar, Twój Styl 2000
wymiary: 29,5x42 cm
DOMINIK Tomasz (ur. 1955)
akwarela, 41x52 cm