ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 90 cm kompozycja, 81 x 91 cm w oprawie
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'96, opisany na odwrocie: 388 22/XII/96
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 46 x 61 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'ćwiertniewicz'07'
opisany na odwrociu: '68 | 3/5/07'
olej, akryl na płótnie, 35 x 45 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘18’
Opisany na odwrocie: ‘103 17/6/08
Nalepka autorska na odwrocie
olej, płótno; 38 x 46 cm,
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz'95, na odwrocie opis autorski.
Olej, płótno, 65 x 100 cm,
sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'17 i opisany na odwrocie: 2/1/17.
olej/płótno, 60 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz'14' opisany na odwrociu: '238 | 1/12/14' autorska nalepka
olej/płótno, 80 x 60 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz '15'
datowany i opisany na odwrociu: ' 135 | 29/10/15' na odwrociu autorska nalepka
olej na płótnie, 70 x 70 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ’17’
Opisany na odwrocie: ’45 20/5/17’
Nalepka autorska na blejtramie.
Oprawiony
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ćwiertniewicz'95,
na odwrocie opis autorski: Wojciech Ćwiertniewicz / 105 [w prostokącie] / 26/V/95.
olej, akryl na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz’
nalepka autorska na odwrocie: ‘Wojciech Ćwiertniewicz, Bez tytułu (132), 2009 r 40 x 50, olej i akryl na płótnie’
olej i akryl, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ' 95.
olej, płótno, 92.00 x 92.00 cm kompozycja, 93.00 x 93.00 cm w oprawie
opisany na odwrocie: 1/I/95
akryl na płótnie, 50x40cm
Sygnowany p. d. róg.
olej/płótno, 55 x 73 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'Ćwiertniewicz 94'
opisany na odwrociu: '76 | VIII/94'
- Wojciech Ćwiertniewicz, wystawa indywidualna, Galeria Promocyjna, Staromiejski Dom Kultury, Warszawa 1999
akryl, płótno; 130 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz '90;
na odwrocie autorski nr i data: 43 / VI/90 oraz stempel wywozowy.
akryl/płótno, 50 x 70 cm, oprawiony,
datowany i opisany na odwrociu: '22/3/17 | 23' na odwrociu autorska nalepka