CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
kredki, ołówek na tekturze, 21,5 x 27,5 cm
sygnowany p.d.: "Tytus/ Czyżewski"
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
ołówek, papier (strona ze szkicownika);
12 x 17 cm;
sygn. l.d. - Tytus Czyżew.
Na odwrocie Studium siedzącego kota
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
olej na płótnie,
80,5 x 60 cm
sygnowany l.g.: "Tytus Czyżewski"
na odwrocie nalepka Muzeum Narodowego w Poznaniu z 1974 r. z wystawy monograficznej artysty
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
olej na płótnie,
80,5 x 60 cm
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
akwarela, papier
35,7 x 26,5 cm