1 zł
2 600 000 zł

CHAGALL Marc (1887-1985)

cena wywoławcza: Wykup abonament

CHAGALL Marc (1887-1985)

Ukrzyżowanie (Derriere le Miroir no.27-28, 1950)

sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
35.8x51.5 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Christ in the Clock, z cyklu Chagall Graveurs, 1957 r.

litografia barwna/papier, 23 x 19,2 cm
sygnowany na kamieniu wewnątrz kompozycji: 'Chagall'

CHAGALL Marc (1887-1985)

Mojżesz i Brat Aaron, edycja z 1987 r.

Referenz: vgl Mourlot 449, edycja limitowana- 500 egz. Editeur: Leon Amiel, New York 1987/ wyd. I 1966 r.
Reprodukcja, 28,5 x 24,5 cm.
Dar osoby prywatnej.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Cyrk

sygn. na kamień p.d.
litografia barwna (14/300)
36x51.5 cm

CHAGALL Marc (1887-1985)

Klaun, 1957-62 r.

litografia barwna/papier, 31 x 23,5 cm
Litografia z teki "The Lithographs of Chagall", by Fernand Mourlot 1957-1962. Andre Sauret.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Zielony akrobata, 1979 r.

litografia barwna/papier, 32 x 22,5 cm
sygnowany na płycie p.d.: 'Marc Chagall'
Praca stanowi okładkę "Derriére le Miroir" no. 235, Octobre 1979, Mourlot.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Wędrujący muzykanci (The Wandering Musicians), 1957-62 r.

litografia/papier, 31 x 23,5 cm
Praca pochodzi z teki Lithographs II, publikowanej przez Andre Sauret, Mourlot #396.

CHAGALL Marc (1887-1985)

Lithography II, 1963 r.

litografia/papier, 31,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Praca pochodzi z teki "The Lithographs of Chagall, Volume II" wydanej przez André Sauret w Paryżu w 1963

CHAGALL Marc (1887-1985)

Para pod drzewem, 1963 r.

litografia/papier, 31 x 34 cm (w świetle passe-partout)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Cyrkowiec

litografia barwna/papier, 31 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

Gouache, 1971r.

edycja limitowana
wydruk ofsetowy/papier, 33 x 24,5 cm
dar osoby prywatnej

CHAGALL Marc (1887-1985)

Nokturn w Wenecji

CHAGALL Marc (1887-1985)

Okładka do Lithographe II, 1963 r.

litografia barwna/papier, 29 x 52 cm (arkusz)

Pierwsze wydanie okładki do książki "Lithographe II" wydanej przez Andre Suaret w 1963

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

CHAGALL Marc (1887-1985)

liczba obiektów: 182