CHAGALL Marc (1887-1985)
Frontispis. Para (Chagall Lithographe III, 1969, Mourlot #578)
niesygnowany
litografia barwna
31.7x24.2 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAGALL Marc (1887-1985)
Ukrzyżowanie (Derriere le Miroir no.27-28, 1950)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
35.8x51.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Jour de Printemps (Spring Day) z cyklu Derriere le Miroir, Nr. 198, 1972 r.
litografia barwna/papier, 38 x 27,5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Christ in the Clock, z cyklu Chagall Graveurs, 1957 r.
litografia barwna/papier, 23 x 19,2 cm
sygnowany na kamieniu wewnątrz kompozycji: 'Chagall'
CHAGALL Marc (1887-1985)
Mojżesz i Brat Aaron, edycja z 1987 r.
Referenz: vgl Mourlot 449, edycja limitowana- 500 egz. Editeur: Leon Amiel, New York 1987/ wyd. I 1966 r.
Reprodukcja, 28,5 x 24,5 cm.
Dar osoby prywatnej.
CHAGALL Marc (1887-1985)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna (14/300)
36x51.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna/papier, 31 x 23,5 cm
Litografia z teki "The Lithographs of Chagall", by Fernand Mourlot 1957-1962. Andre Sauret.
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna/papier, 32 x 22,5 cm
sygnowany na płycie p.d.: 'Marc Chagall'
Praca stanowi okładkę "Derriére le Miroir" no. 235, Octobre 1979, Mourlot.
CHAGALL Marc (1887-1985)
Wędrujący muzykanci (The Wandering Musicians), 1957-62 r.
litografia/papier, 31 x 23,5 cm
Praca pochodzi z teki Lithographs II, publikowanej przez Andre Sauret, Mourlot #396.
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia/papier, 31,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
Praca pochodzi z teki "The Lithographs of Chagall, Volume II" wydanej przez André Sauret w Paryżu w 1963
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia/papier, 31 x 34 cm (w świetle passe-partout)
CHAGALL Marc (1887-1985)
litografia barwna/papier, 31 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
CHAGALL Marc (1887-1985)
Kompozycja (XXe Siècle, 1966, Mourlot #470)
niesygnowany
litografia barwna
30.6x45.5 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Prorok Daniel i lwy (z Ilustracje do Biblii, edycja S.P.A.D.E.M., 1985)
niesygnowany
litografia barwna (1616/3000)
35x26 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
edycja limitowana
wydruk ofsetowy/papier, 33 x 24,5 cm
dar osoby prywatnej
CHAGALL Marc (1887-1985)
CHAGALL Marc (1887-1985)
Okładka do Lithographe II, 1963 r.
litografia barwna/papier, 29 x 52 cm (arkusz)
Pierwsze wydanie okładki do książki "Lithographe II" wydanej przez Andre Suaret w 1963
CHAGALL Marc (1887-1985)
Tamar (z Ilustracje do Biblii, Revue Verve Teriade, 1960, Mourlot #243)
nsygn.
litografia barwna, 35.4x26 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Malarz w wiosce (Okładka Derriere le Miroir no.182, 1969, Mourlot #603)
nsygn.
litografia barwna, 38x28 cm
CHAGALL Marc (1887-1985)
Malarz i jego sobowtór (Derriere le Mirroir no.246, 1981, Mourlot #992)
nsygn.
litografia barwna, 32x47.3 cm