BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Para obrazów z motywem słupa granicznegow Małopolsce:
Przed kościołem
Gęsiarka
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela/papier, 13 x 20 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `Bieszczad Seweryn`
Estymacja: 7 500 - 10 000 zł
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Zachód słońca
olej, tektura, 16 x 31 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Wieczorny połów
olej, tektura, 16 x 31 cm;
sygn. l. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Pejzaż zimowy z chatami i wędrowcem
olej/płótno,
20 x 30 cm
sygnowany p. d.: `S. Bieszczad`
ESTYMACJA 7 000 - 10 000
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno,
66 x 95,5 cm;
sygn. p. d.: Seweryn Bieszczad 1885
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
39 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie, z tytułem akwareli.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela/papier,
49,5 x 64 cm
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Portret młodego mężczyzny w stroju krakowskim;
akwarela na podrysowaniu, papier,
56 x 29 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Na odwrocie nalepka z tytułem obrazu Portret Ludwika de Laveaux
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
KRAJOBRAZ ZIMOWY Z MŁYNEM NA WZGÓRZU
pastel,
31,5 x 46,5 cm,
sygnowany l.d. "Seweryn Bieszczad"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej/płótno, 79 x 193 cm
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Portret kobiety - Maria Konopnicka ?
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 42,5 x 32,5 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno
100 x 63,5 cm;
sygn. l. g.: S Bieszczad / 1884
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
WIDOK KROSNA OD STRONY WISŁOKA
Akwarela i gwasz na szkicu ołówkowym;
36 x 50 cm w świetle passe-partout
Sygnowana l.d : S. Bieszczad
Widok Krosna od strony rzeki Wisłok, z widoczną bryłą kościoła farnego oraz jego wczesnobarokową dzwonnicą.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Olej, tektura;
21 x 28 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Akwarela, papier;
40 x 26 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: S. Bieszczad