FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
akwarela na kartonie, 54 x 42 cm,
sygnowana i datowana l.d.
"Mieczysław Filipkiewicz 1938".
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na tekturę;
48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
gwasz, papier, wym. 16 x 32,5 cm,
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz
gwasz, papier, wym. 16 x 34 cm,
sygn. p.d. : Mieczysław Filipkiewicz
akwarela, papier, wym. 50 x 69 cm,
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
tempera, 16 x 32,5 cm w świetle
ramy, sygnowana l.d. "Mieczysław Filipkiewicz"; na odwrocie naklejka Salonu Obrazów Malarzy Polskich, Lwów, Pierackiego 11, dalej ręcznie wpisane informacje o obrazie.
akwarela, gwasz, papier
30,5 x 64 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
gwasz, karton, 16 x 34 cm,
olej, tektura, 49,5 × 66,5 cm
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem obrazu
olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ / 1921.
olej, tektura; 49 x 34 cm;
sygn. l. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej, tektura, 68,5 × 48,5 cm
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
akwarela, tektura, 35 x 50 cm;
olej, tektura, 47 x 62,5 cm;
Okazały pejzaż, pełen światła i barwy, wykazujący silne wpływy malarstwa brata artysty, Stefana Filipkiewicza (1879-1944)
akwarela/papier, 31 x 48 cm
sygnowany p.d.: `Mieczysław Filipkiewicz`
olej/tektura, 48 x 69,5 cm (w świetle ramy)
sygnowany p.d.: `MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ | ZAKOPANE`