JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
KONNI DRUŻBOWIE W KRAKOWSKICH STROJACH, 1924
Olej, płótno 95 x 121 cm,
Sygnowany l.d.: Z. Józefczyk 24
Na odwrocie nalepka salonu dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego, Kraków św. Jana 3 z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, płótno, 52 x 75 cm,
sygn. l.d.: Z. Józefczyk [19]27. Na odwrocie naklejka Salon Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego Kraków św. Jana 3
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, sklejka,
60 x 120 cm,
sygn. i dat. l.d.: Z. Józefczyk 35 r.
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura,
66,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Józefczyk. / 1921.
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, sklejka; 80 x 120 cm
Sygnowany l.d.: Z. Józefczyk 28
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
CZWÓRKA W ŚNIEŻNYM PEJZAŻU, 1927
olej, płótno,
65.5 x 140
l.d.: Z. Józefczyk | 27.
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, płótno; 57 x 80,5 cm
Sygnowany p.d.: Z. Józefczyk 1919
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Olej, płótno, 80 x 135 cm,
sygn. l.d.: Zygmunt Józefczyk (1)911
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
olej, tektura,
40 x 94 cm
sygn. l. d.: Z. Józefczyk
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
sygn. l.d.
olej, tektura
25x40
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)