NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier
50 x 66,5 cm;
sygn. l.d.:Kamień Dobrz
(?) / Maciej Nehring 20 (21 ?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
NEHRING Maciej (1901-1977)
Akwarela, kredka, papier,
33 x 50 cm,
sygn. p.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
Akwarela, papier,
37 x 50 cm,
sygn. p.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier,
50 x 66,5 cm;
sygn. l.d.: Kamień Dobrz
NEHRING Maciej (1901-1977)
Akwarela, papier;
46 x 34,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
Akwarela, papier;
49,5 x 33,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Maciej Nehring 47
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, tusz, papier
47 x 37.3 cm
sygnowana p.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela/papier, 48 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `Maciej Nehring`
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier, 69 x 99 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Maciej Nehring
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, gwasz, papier, 34 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Maciej Nehring
stan: w partii nieba duże uszkodzenie papieru
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier,
62.8 x 74.8 cm
sygnowana ołówkiem l.d.: Maciej Nehring
Na odwrocie, na tzw. plecach napis kopiowym ołówkiem: Morskie Oko | Zakopane.
Ponadto stempel warszawskiego zakładu ramiarskiego.
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, 63 x 96 cm
sygnowana l. d. "Maciej Nehring 1942"
NEHRING Maciej (1901-1977)
Zimowy pejzaż tatrzański, 1943
akwarela, papier; 78 x 64 cm;
sygnowana po lewej stronie na dole: Maciej Nehring 43
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, papier, 59,5 x 72 cm;
sygn. p. d.: Maciej Nehring.
NEHRING Maciej (1901-1977)
akwarela, 47,5 x 59,5 cm, sygnowana l.d.: "Maciej Nehring"