PACIOREK Stanisław (1889-1952)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kościół Św. Andrzeja w Krakowie
olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn.p.d.: St. Paciorek/ Kraków 2.VI.930
Olej, tektura, 50 x 61,5 cm,
sygn. l.d.: St. Paciorek Brzesko 1949.
Kraków. Kościół św. Andrzeja, 1930
Olej, tektura; wym.: 70 x 50 cm; sygn. p.d.: St. Paciorek 1930. Na pierwszym planie klasztor klarysek.
* opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, tektura, 50 x 53 cm,
sygn. p.d.: St. Paciorek
Wieczór nad Wisłą - Norbertanki w Krakowie, 1945
olej, tektura, 34 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek / Kraków. 945;
na odwrocie opis autorski: Wystawa w Radomiu / "Wieczór nad Wisłą" / Norbertanki / Stanisław Paciorek / Kraków Felicjanek 5. m.3 / Cena 20.000 zł.; oraz nalepki wystawowe: TPSP w Radomiu z tytułem j. w. i nr 220; oraz z ZZPAP w Krakowie z tytułem j. w. i z informacją przy dacie wystawy: "Salon Warszawski" Maj;
na odwrocie również nalepka z odręczną dedykacją: ... Antoniemu Bart.... . w dowód wielkiej / sympatyi / Renoir / Kraków 5/III 1945 r
olej, płyta, 52 x 70 cm,
sygn. i dat. p.d.: 1929 St. Paciorek, na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie
olej, tektura; 33,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek
Zakole Wisły pod Bielanami jesienią, 1929
olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 59 cm;
na odwrocie nalepka autorska z opisem: ST PACIOREK - KRAKÓW 1929/ "ZAKOLE WISŁY POD BIELANAMI/ JESIENIĄ"
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek/ 914.
olej, tektura;
25,5 x 49,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Paciorek
Wieczór nad Wisłą - Norbetanki ,1945
olej, tektura; 33 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Paciorek/ Kraków 945
olej, tektura;
32 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Paciorek
olej, tektura;
34 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Paciorek
Zakole Wisły pod Bielanami jesienią (1929)
sygn. dat. śr.d.
olej, tektura
28x60 cm
olej, tektura; 32 x 40 cm;
sygn. l.d.: St. Paciorek / 927
na odwrocie orzeczenie mgr Leszka Ludwikowskiego z 1983 r.
olej, płótno, 66 x 91,5 cm,
sygn. l.d.: St. Paciorek 1938
OBŁOKI (temat z Pana Tadeusza), przed 1939
olej na tekturze, 35 x 39,5 cm,
sygnowany p.d. "St.Paciorek”,
na odwrocie kartka autorska z tytułem pracy, taka sama kartka na ramie dołączona kartka antykwariatu Du Mouchelles z Detroit.