GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Gwasz, karton naklejony na tekturę; 24,5 x 35,5 cm
Sygnowany żółtym i bladoróżowym gwaszem p. d.: 19 AG [monogram wiązany] R 42
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
PEJZAŻ NADWODNY Z ŻAGLÓWKĄ, 1944
akwarela, gwasz,
11,6 x 16,6 cm,
sygnowany u dołu po lewej "AG R 44" (monogram wiązany)
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
PANNY KARMIĄCE ŁABĘDZIE W OGRODZIE POD ZAMKIEM, 1944
akwarela, gwasz,
12,3 x 17,1 cm,
sygnowany u góry po prawej "AG R 44" (monogram wiązany)
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
Gwasz, papier; 49 x 71 cm w świetle passe-partout
Sygnowany czerwonym gwaszem p.d.: [monogram wiązany] 19 AGR 12
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
GAWIŃSKI Antoni (1876 - 1954)
atrament błękitny, karton, 17,5 x 24 cm;
sygn. l.d.: Kochanemu Kaziowi/ Lewickiemu/ AGR 49