1 zł
2 600 000 zł

MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)

Przejażdżka konna, 1946

akwarela, papier; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LMaciąg / 1946

cena wywoławcza: Wykup abonament

Koń i pies

olej, płótno;
65 x 50 cm;
sygn. l. d.: L MACIĄG

PEJZAŻ LETNI Z POLEM KWITNĄCEJ GRYKI, 1974

Olej, płótno, 100 x 82 cm
Sygnowany p.d.: L. MACIĄG | 74

BIEG ŚW. HUBERTA

Olej, płotno; 50 x 80 cm
Sygnowany l.d.: L MACIĄG; sygnowany i opisany na odwrocie

Sanie, 1993 r.

drzeworyt/papier, 13 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `LMaciąg 93`
napis na odwrocie: `Wysyłam konie | z zaproszeniem na promocję I mego albumu, która odbędzie | się w Sali Złotej I Uniwersytetu Warszawskiego | w Pałacu Kazimierzowskim | dn 25-III-94 o godz. 15.00 | Lmaciąg`

Estymacja: 1 200 - 1 800

Sanna

drzeworyt/papier, 12 x 17 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d. ołówkiem: `Lmaciąg`

Estymacja: 1 200 - 1 800

Sanna, 1992 r.

drzeworyt/papier, 15 x 12 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem l. d.: `LMaciąg 1992`

Estymacja: 1 200 - 2 000

Zaprzęg

drzeworyt/papier, 12,5 x 16,8 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d. ołówkiem: `L. Maciąg`

Estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Zaprzęg, 1992 r.

drzeworyt/papier, 18,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d. ołówkiem: `L. Maciąg 92`, u dołu dedykacja: `Drogim Irenie | i Mietkowi | Ludwik`

Estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Zaprzęg, 1989 r.

drzeworyt, akwarela/papier,
14 x 9,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d. ołówkiem: `L Maciąg 89`

Estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Zaprzęg

drzeworyt, akwarela/papier,
12,5 x 17 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `L Maciąg`

Estymacja: 1 600 - 2 500 zł

Zaprzęg, 1991 r.

drzeworyt, akwarela/papier,
17 x 21,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d. ołówkiem: `L Maciąg 1991 r.`

Estymacja: 1 600 - 2 500 zł

Pejzaż z polem i chatami , 1998 r.

akwarela/papier,
34 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `LM. | 98`, poniżej dedykacja: `Najlepsze życzenia Noworoczne | przesyłamy | Ewa i Ludwik | Boże Narodzenie 1991`

Estymacja: 1 600 - 2 500 zł

Scena z saniami, 1989 r.

olej/płótno, 60 x 121,5 cm
sygnowany i datowany p.d. `L. MACIĄG | 1989`

Przy ognisku, 1986 r.

olej/płótno, 59 x 90,5 cm
sygnowany i datowany p.d. `ZENKOWI | L. MACIĄG | 86`

Jeździec z luzakiem

drzeworyt/papier,
19,5 x 16 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d. ołówkiem: `LMaciąg`

Dżokej

drzeworyt/papier,
25 x 13,5 cm (w świetle passe - partout)

W stadninie, 1986 r.

olej/tektura,
44,5 x 64,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany na awersie l. d.: `L. M.`, na rewersie p. d.: `Maciąg 1986`
ODWROCIE: na rewersie - obraz "Koń"

W zimowym lesie, 1993 r.

olej/płótno,
76 x 61 cm
sygn. l.d. `ALIKOM - | -L MACIĄG | 93`

Potyczka bitewna

olej/płótno,
77 x 149 cm
sygnowany p.d.: `L.MACIĄG`

liczba obiektów: 85