FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
39,5 x 40 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Leonor Fini
cena wywoławcza: Wykup abonament
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
53,5 x 72,5 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier
16,5 x 16,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
39,5 x 40 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
53,5 x 72,5 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
57 x 38 cm (odcisk kamienia); sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier
52 cm x 42 cm
sygn. p.d. L. Fini ołówkiem
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
36 x 28 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.: Leonor Fini;
nr odbitki l.d.: 12/200
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
35,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini; nr odbitki l.d.: 12/200
FINI Leonor (1908-1996)
sygnowany p.d.
akwaforta podbarwiana gwaszem
45.4x30.4
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, papier,
58 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Leonor Fini
FINI Leonor (1908-1996)
litografia, 201/275, papier,
50 x 65 cm (całość), 33 x 41cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Leonor Fini, w l.d.: 201/275
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier,
29 x 20 cm; (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Leonor Fini, l.d.: 224/275
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
litografia barwna, papier 60 x 47 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Leonor Fini, l.d.: EA
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)
FINI Leonor (1908-1996)