RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
technika mieszana/płyta, 58,5 x 102 cm
sygnowany na odwrociu: `St. Rodziński | Pejzaż z złotym | łanem`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, kredka/papier, 29 x 41 cm
sygnowany p.d.: `St. Rodziński`
Estymacja: 5 000 - 7 000
zł
olej/płótno, 59,5 x 80 cm
datowany i sygnowany p.d.: `64 | Rodziński`
na blejtramie napis: `ST. RODZIŃSKI`
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
pastel/papier, 30 x 40 cm
sygn. na odw. St. Rodziński
gwasz,
42 x 56 cm,
sygn.
pastel, karton, 30 x 42 cm;
sygn. p. d.: St. Rodziński 93
akwarela, gwasz, papier, 49,5 x 64,7 cm;
sygn. p. d.: St. Rodziński / 92
Na odwrocie napis autorski: Stanisław Rodziński / Krajobraz z Nowojowej / 1992
pastel/papier, 32,5 x 45 cm
sygnowany l. d.: `ST. Rodziński`
opisany na odwrociu odręcznym pismem: `St. Rodziński. Gschnitz. 08. 2000`
Estymacja: 3 500 - 4 500
olej, płótno,
65,5 x 84,5 cm;
na odwrocie opis autorski: St. Rodziński / Motyw macedoński / 1984
Wspomnienie z Gsohnitz I, 2008 r.
gwasz / papier,
46 x 58 cm,
sygn.
olej/płótno,
50 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ST. ROD ZIŃSKI | KRAJO BRAZ Z DA LEKA | 1983`
Estymacja: 7 500 - 8 500
Rozmyślania o Wyspiańskim - chmura
gwasz
42 x 56 cm
pastel
36 x 48 cm
Śmierć malarza III - Hommage a van Gogh, 1993
Olej, płótno;
wym.: 65 x 99 cm;
sygn., tyt. i dat. na odwrocie.
pastel/papier
30 x 40 cm
`Wspomnienie nowosądeckie Tatrzańska 8`, 1993 r.
olej/płótno,
100 x 100 cm
ODWROCIE: opis autorski