HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
tusz, papier, 24 × 17 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: koledze Adamowi / Jhrynkowski oraz l. d.: Wiśniowiec 4(?) sierpnia 939.
Kolekcja rodziny malarza Eustachego Wasilkowskiego
cena wywoławcza: Wykup abonament
(z teki "Kraków. Sześć Autolitografii", 1928)
niesygnowany
litografia barwna
29x37.5
monotypia kolorowa, papier;
33 x 44,5 cm.( w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Jan Hrynkowski
napis ołówkiem l. d.: Monotypia - " Martwa natura"
olej, płótno; 80 x 65,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: J.Hrynkowski. / 925.
olej, płótno; 83 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: j. Hrynkowski;
na odwrocie napis czarną farbą w prostokącie ASP.
olej, sklejka; 28,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: jhrynkowski 960
Na odwrocie nalepka z informacjami o obrazie: Jan Hrynkowski / Stróża 1960. / olejny.
olej, płyta, 35,5 × 22,5 cm
sygn. l. d.: J. Hrynkowski
nieoprawiony
3 500 - 4 500 zł
olej/płótno, 55,5 x 46 cm
sygnowany i datowany p.d.: `j.hrynkowski | 1925`
Estymacja 8 000 - 12 000 zł
olej, płótno;
46,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: j.hrynkowksi / 965
Na odwrocie na blejtramie nalepka z BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KRAKOWIE z odręcznie wpisanym tytułem, datą i autorem pracy
olej, płótno; 51 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: j.hrynkowski. 935.
Na odwrocie nalepka papierowa z podpisem artysty J Hrynkowski, napis na blejtramie oraz stempel składu materiałów malarskich Iskra Karmański z Krakowa
olej, tektura, 70,5 × 49,5 cm
sygn. i dat. p. g.: J.hrynkowski/961
Estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Martwa natura z tulipanami, 1937
olej, tektura; 58 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: j. hrynkowski./ 1937
Martwa natura z cytrynami i wazonami, 1970
Olej, płótno; wym.: 50 x 65 cm;
sygn. p.d.: 970 r j. hrynkowski. Praca ze zbioru rodziny artysty.
Olej, płótno; wym.: 62 x 50,5 cm;
sygn. l.d.: J. Hrynkowski 969; na odwrocie nalepka (1970) TPSP w Krakowie z opisem pracy. Praca ze zbioru rodziny artysty.
Olej, płótno; wym.: 65 x 45 cm;
Sygn.:p.d. J.HRYNKOWSKI
olej, płótno, 54,5 x 41,5 cm
sygn. p.g.: J. Hrynkowski 943
Na odwrocie drukowana naklejka TPSP w Krakowie wypełniona atramentem: Jan Hrynkowski / "Arlekin i kwiaty" / olejny / Podpis autora J. Hrynkowski.
gwasz/papier, 49 x 36 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J. Hrynkowski | 944`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
olej, płótno; 80 x 65,5 cm;
sygn. p. g.: J. Hrynkowski. / 925.