GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Dziewczyna w czerwonej chuście
pastel, tektura; 48 x 33 cm w świetle ramy;
sygn. prawy bok: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.śr.
pastel, tektura
49x34.5 cm
pastel/papier, 48 x 69 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'St. Górski'
Góral z fajką na tle Morskiego Oka
pastel, tektura; 51,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier; 38 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej: St. Górski
pastel, papier, 35 × 25 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: St. Górski
Góralka na tle zimowego pejzażu
pastel, tektura, 51 x 35 cm,
sygn. śr. d.: St. Górski
pastel, karton, 48 x 68 cm,
sygn.p.d.: St. Górski
pastel/papier, 48 x 33 cm
sygnowany p.śr.: 'St. Górski'
pastel, papier; 49 x 32 cm (w swietle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski (przed konserwacją)
pastel, papier; 64,8 x 47,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Górski
sygn. l. d.: Górski
pastel, papier; 48 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier, wym. 48 x 68 cm,
sygn. l.d.: S Górski
Portret góralki na tle pejzażu
Pastel, papier, 48 x 68,5 cm,
sygn. p.d.: St. Górski
Pastel, papier, 48 x 67,5 cm,
sygn. p.d.: St. Górski