PIASECKI Leszek (1928-1990)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Książę Józef Poniatowski odbierający list
ole/płótno, 51 x 70 cm
sygnowany l. d.: `Leszek Piasecki`
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l.d.: Piasecki Leszek
Na odwrocie dedykacja: Kraków dnia 15/VI 1951 / Kochanej Tolusi w dniu / Imienin / Władek
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, wym.: 70 x 90 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Kirasjerzy na zwiadach, ok. 1960
olej, płótno,
50.5 x 65.6 cm
sygnowany l.d.: L. Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Historia orła polskiego, ok. 1963
tempera, papier nakl. na tekturę, wym.: 21,5 x 13,5 cm
"sygn. l.d.: Leszek Piasecki; Zbiór zawiera 25 obrazów prezentujących polskie formacje wojskowe od średniowiecza do czasów współczesnych. Został wykonany przez artystę na początku lat 60. na prywatne zamówienie. "
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 240 x 480 cm
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, tektura, 53,5 x 67 cm;
sygn. l.d.: L. Piasecki / 1950
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
olej, płótno, 240 x 480 cm; sygnowany u dołu z prawej: Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Studio z natury-głowa konia-Wieczór
olej, sklejka, w.16 x 22,5 cm, sygn. l. d. "Leszek Piasecki
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Studio z natury-głowa konia-Magia
olej na sklejce, w.25 x 22 cm, sygn. l. d. "Leszek Piasecki"
PIASECKI Leszek (1928-1990)
PIASECKI Leszek (1928-1990)
rysunek piórkiem, akwarela, w.31 x 22 cm, sygn. p. d. "Leszek Piasecki"