BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
olej, tektura, 33 x 28 cm; sygn. p.d.: J Bohuszewicz; datowany l.d.:
Paryż - 9 22. Na odwrocie napisy autorskie - tytuł i sygnatura.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
1932 r.
Olej na tekturze 51,5 x 71,5 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Bohuszewicz 932"
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
"PURPUROWA WILLA" ("PALAZZO PORPORE"), 1930
olej na tekturze, 45,2 x 35,5 cm, sygnowany p. d. "J. Bohuszewicz 930", na odwrocie autorska kartka z danymi o obrazie
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
W PORCIE PORTOFINO AL MARE, 1933 r.
Olej na tekturze 34,5 x 39 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Bohuszewicz 933"
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
sygn. dat. p.d.
olej tektura 20x29.5 (w świetle passe-partout )
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
olej, tektura, 24,5 x 19,5 cm; sygn. u dołu: Venezia J. Bohuszewicz 921
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
olej, tektura, 35 x 45 cm; na odwrocie napisy autorskie,
numer 690, data: 1928
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
olej, tektura; 44,5 x 35 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Jan Bohuszewicz - 929.; na odwrocie nalepka wypełniona pismem odręcznym: 774 | Jan Bohuszewicz | Listopad | 93 | 56 | (Novombre) | (Novembre) | Esonna 1929
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
olej, tektura; 32,5 x 42 cm;
na odwrocie nalepka wypełniona pismem odręcznym: 692 | Jan Bohuszewicz | Zakątek Pod Lodowcem | (Ugolino al Gliacciaio) | (Petit Poiro au Glasier) | Courmayent 1928
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
olej, tektura; 40 x 35 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Jan Bohuszewicz - 934.; na odwrocie nalepka wypełniona pismem odręcznym: 1024 | Jan Bohuszewicz | Głazy i Potok | (Rupie torrante) | (Rocs et torrent) | Ris di Pustoria 1934
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
Olej, tektura, 37,4 x 27,6 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: J. Bohuszewicz.921.
Na odwrocie naklejona kartka w kratkę z napisem: 296 | Jan Bohuszewicz |"Dumne wybrzeże"| (Costa Suporba)| (Costa Suporba) | Camogli 1921
BOHUSZEWICZ Jan (1878-1935)
Wybrzeże w stronę Rapallo, 1931
olej na tekturze, 32 x 39,5 cm, sygnowany p.d.: "Jan Bohuszewicz 931 (?)"