TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
akwarela, gwasz, papier,
50.5 x 36 cm
sygnowana oł. p.d.: J. Tarasin 75
na odwrocie p.d. długopisem dedykacja artysty dla właściciela z datą 2.11.1975
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
98 x 176 cm
sygn. i dat. p.d.: `J.Tarasin 72/4`
opisany na odwrocie: `JAN TARASIN 1972 / "PRZEDMIOTY POLICZONE"`
olej, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2003;
na odwrocie: JAN TARASIN 2003 / przedmioty
gwasz, papier
45 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Tarasin 2007
akwarela, 54,5 x 37 cm w świetle passe-partout,
sygnowany: l.d. J.Tarasin 82 (piórkiem)
oraz p.d. J.Tarsin 78 (ołówkiem)
olej, płótno,
109,5 x 150 cm;
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 04
opisany na odwrocie: JAN TARASIN / SZKOŁA PRZEDMIOTÓW III
olej, płótno,
114 x 146 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 99;
opisany na odwrocie: Jan Tarasin 1999 / "CZEKANIE III"
akwarela, papier czerpany
34.3 x 48.8 cm
sygnowana dłg. p.d.: JTarasin 2002
litografia barwna, papier
47.5 x 38 cm
sygn. oł. pod ryc.p.: JTarasin 63, na odwr. oprawy p.g. naklejona kartka z reprodukcją pracy i danymi artysty
tusz pióro, papier kremowy
30.8 x 40.5 cm
sygnowany p.d.: JTarasin 1981 na odwrocie p.d. napis: Zapisy, 1981
olej, płótno, 109,5 x 150 cm;
sygn. l.d.: Jan Tarasin 04
akwarela
45x55 cm
2003 r.
olej, płótno, 114 x 146 cm; sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 99
olej, płótno, 81 x 65,5 cm; sygn. p. d.: J.Tarasin 76;
opisany na odwrocie: JAN TARASIN /"POŻAR"/ 1976
rysunek, piórko, tusz, papier,
30 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 23.XI 2002; w załączeniu potwierdzenie autentyczności przez autora na zdjęciu
olej, płótno
sygnowany p. d. : Jan Tarasin
Na odwrocie na płótnie napis : JAN TARASIN | "PRZEDMIOTY OSOBNE" | 2006
74 x 100 cm
gwasz, bristol, 43 x 70 cm;
sygn.:p.d.: Jan Tarasin
olej, płótno, 116 x 89 cm;
sygn.: l.d.: Jan Tarasin 03